Yazar

bir kızı sinemaya nasıl götürürsün?

02-12-2019 09:20:37

Bir kızı sinemaya götürmek, birlikte vakit geçirmenin eğlenceli ve rahat bir yolu olabilir, ancak dışarı çıkmasını istemek korkutucu olabilir. Yine de endişelenmene gerek yok. Önceden tiyatrolarda ne oynuyor biliyor ve ona sormak için doğru zamanı bulmak ve o sadece evet diyebilir!

Harekete geçmeye hazır olduğunuzda, giyinirken biraz daha fazla zaman ayırarak en iyi şekilde görünüp kokladığınızdan emin olun. Saçlarınızı özenle tarayın, temiz ve kırışıksız bir kıyafet seçin ve deodorant ve hafif bir kolonya veya parfüm ekleyin. Kızlar iyi hijyen için teşekkür eder ve elinden gelenin en iyisini yapmak size ekstra bir güven artışı sağlayabilir.

Kızı iyi tanımıyorsan diğer arkadaşlarını da davet et. Birbirinizi iyi tanımıyorsanız, kız arkadaş grubu ile sinemaya giderken daha rahat hissedebilir. Bu aynı zamanda birebir tarihler için ortak olan garip gerginliği yaşamadan birlikte zaman geçirmek için bir bahanedir. Eğer sıkı bir ebeveyni varsa, bir grubun parçası olarak dışarı çıkmak onunla birlikte gitme izni almasını kolaylaştırabilir.

Cevap Yazabilmek İçin Giriş Yap Yada Ücretsiz Kayıt Ol