Lgbt

13-08-2019 09:29:19
farkındalık yaratmak adına toplumun ahlakını yozlaştırmanın lüzumu yok. eşcinselliğinizi kendi aranızda yaşayın. vicdan sömürüsü altında reklam yapmayın.
demirin tuncuna insanın eşcinseline kaldık.
Yazar
"Straight" yani karşı cinsten hoşlanan bireyler haricindeki kişilerdir. Haziran ayında "Pride" diye bir kutlamaları vardır
Yazar

iğrenç bir konu olduğunu düşünüyorum.

Yazar

lesbian gay bisexual transsexual kelimelerinin baş harflerinden oluşan kısaltma.

Son zamanlarda çok popülerleşti. Halk arasında böyle eğilimi olan insanların psikolojik sorunları olduğu , hormonlarında problem olduğu yada çocukken taciz görmüş biri olarak nitelendirilirler. Ama nedense günümüzde bu durum çok normalmişcesine sanatçı vb ünlü insanlarla ön plana çıkarılmaktadır. Kimileri de der ki bu doğuştan gelen bir eğilim , heteroseksüellik var da neden homoseksüellik olmasın gibisinden sözlerle bunun bir sorun olmadığını iddia ederler. Kim neyi savunursa savunsun. Ama ortada gerçek birşey var. Ahlaksızlık.

Yazar
Ahlaksızlığı empoze etmenin farklı bi yolu. Eşcinsel olduğun için seni yadırgamam ya da yargılamam tercih meselesi der geçerim. Ama bunu reklam malzemesi haline dönüştürsen işte orada dur derim..

garip insanların birbirini savunduğu iğrenç bir topluluk. 

lut kavminden kalanların kurduğu bir dernektir. lut kavmini yaşama ve yaşatma derneği.

Kısaltma yapmışlar ama yanlış bir kısaltma olmuş gibi, lgbt değil doğrusu (ibnelik) olması gereken durum.

Cevap Yazabilmek İçin Giriş Yap Yada Ücretsiz Kayıt Ol