entry girdikten sonra yazım hataları, noktalama hataları düzeltilemiyor. entry sağ alt tarafta sadece "şikayet et" seçeneği var. buraya düzelt, sil, askıya al gibi seçenekler yerleştirilirse seviniriz.
çok hızlı bir şekilde yazarlar tarafından bilgi ve haberlerin eklendiği yeni nesil sosyal paylaşım platformudur.

şubat 1999'da ssg takma isimli sedat kapanoğlu tarafından kurulmuş ilk interaktif sözlüktür. tanım formatlı kurulmuştur fakat son 8-9 yıldır tanım formatından ziyade forum formatına dönüşmüştür. bunda üye sayısının hızla artması ve çeşitlenmesi gösterilebilir. belki de ticari amaç güdüldüğü için böyle bir yol izlendi kim bilir...

 

ekleme: 

Sigaraya gelen zamlardan sonra her yolun denenmesi farz oldu. Bu ne derece doğrudur bilmiyorum ama arkadaşların tavsiyesi üzerine ilaç aldım. Welbutrin XL dün başlaadım kullanmaya sonuçlarını göreceğiz. Birinci gün şuan için hiç bir etkisini hissetmiyorum en azından sigara iştahımın azalması anlamında. Deneyimlerinizi beklerim.

sözlüğün kurucusu ve yöneticisi galiba. azıcık mesajlara cevap verse ne güzel olur. la sen ne gamsız adamsın?

14 eylül 2019 site güncellememizde sitemizdeki sol sidebar, üst butonlar, yazı rengi, yazı boyutu ve rütbe sisteminde 'hızlı sözlük yönetimine istekler' başlığında üyelerimizin önerileri dikkate alınarak sitemizde birçok önemli değişikliğe gidildi.

 

siteyle alakalı güncellemelerimiz her geçen zamanda kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda devam edecektir. fikirleriniz ve ö...

farkındalık yaratmak adına toplumun ahlakını yozlaştırmanın lüzumu yok. eşcinselliğinizi kendi aranızda yaşayın. vicdan sömürüsü altında reklam yapmayın.

Bir dergide okumuştum.Şöyle diyordu

-Sadece iyi adamlarla kötü adamların kavgasından bir şekilde galip çıkmayı başaran iyi adamları değil;kaybeden iyi adamları,kazanırken iyiye dönüşen kötü adamları,kaybedince iyi olmaya karar veren kötü adamları,bazen iyi bazen kötü adamları anlatıyor.


Devreler yanmış olabilir.Çünkü dizi de devrelerimizi yakıyor.La Casa De Papel cool ve başında bir dahinin olduğu bir soydun dizisi görünebilir ama öyle değil.Varlığı ilk çağlara kadar da...

Bu sistem hakkında herhangi bir açıklama yapılmamıştır, ne zaman ve ne şartlarda acemilikten çıkacağımız belli değildir.

Zam konusunda hükümetle anlaşamayan memur sen bugün saat 15te iş bırakma kararı aldı.

Doğaya verilen zarar ne yazık ki maddiyatla giderilmeyecek kadar büyük.

amerikada soya fasulyesi eken çiftçi mamut kafası ve dişini buluyor.

taş plak bulabileceğim yer var mıdır?


tavsiyeleri bekliyorum.

Evlilik tekliflerinin fiyatına göre mutluluk katsayıları değişkenlik gösterir mi?? 


Şahsen benimki Alexander Rybak tarafından 2009 yılında yapılan performanstır.


https://youtu.be/lt994KTqFRI


Ayrıca Obama'da dinleyenler arasında

hadi aksini iddaa edin

ne zaman vurdulu kırdılı film izlesem kendiliğinde alfa kalkışa geçiyor. durumun adrenalinden midir bilmiyorum? haydar dümene yazamadım millet siz bişiler söyleyin var mı benden başka böyle olan??

sözlüğü yenilemeden önceki hesapların ve entrylerin nereye kaybolduğunu merak ediyor ve üzülüyoruz. 

kürtçenin genel olarak kurmanci ağzı ile müzik yapan çılgın bir şarkıcı. zerdüşt adlı albümü harikadır.