"Mucize bu; ne kadar paylaşırsak, o kadar sahip oluruz" - Leonard Nimoy. Dünyayı insan ve diğer türlerle paylaşıyoruz. Paylaşmak çocuklarımıza öğretmemiz gereken yaşamsal bir derstir. İşbirliğine yumuşayan ve çocukluktan beri dağıtan değerleri özümsemek bizim görevimizdir. Onları zorlamayın, onlara model paylaşımını gösterin. Çocuklar çantalarını, kıyafetlerini, renklerini, aksesuarlarını, yiyeceklerini bile ebeveynleri hakkında iyelikli yapar. İkinci çocuk doğduğunda, çocuklar ebeveynlerini...

SunExpress tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda en az lise mezunu adaylar arasından personel alımı yapılacağına yer verildi. Tecrübe şartının aranmadığı personel alımı ilanında başvuruların internet üzerinden alınacağına yer verildi. REKOR BAŞVURU Kariyer sayfası üzerinden yayımlanan duyuruya , alımın en az lise mezunu adaylar arasından olması ve tecrübe şartının aranmaması nedeniyle yoğun şekilde başvuru oldu. Başvuruların alındığı sayfaya baktığımızda şimdiye kadar 10 binden fa...

Oje ve cila kokusu. Müptezel ediyor beni vazgeçemiyorum.

Ne olduysa artık herkes bi sus pus🤔

elimde bir adet aşağıdaki linkte yer alan Masterwork MWA400CE model elektro akustik gitar var. yaklaşık 5-6 aydır iyi heves edip çalma konusunda da kendimi geliştirdim. buna bir amfi almak istiyorum, bütçem şöyle 300-400 civarı.

Öneriniz var mı acaba?

çıkamıyorum be şu leyla kompleksinden

eskisi kadar mutlu değilim.

Püskülü ben olayım

mana selinde makamların ne önemi var. mesele insan ı kamil olabilmek:)

pes oynayan kızla evlenmek kadar zevkli bir şey olabilir mi? düşüncesi bile güzel.

ne zaman cebim para görecek diye sevinsem o tek maç umutlarımı çürütüyor

paco rabanne invictus parfüm kullanan var mı yorum istiyorum

arkadaşlar ev sahibimle yaptığım sözleşmeyi feshetmek istiyorum fakat ev sahibi sözleşmedeki miktarı ödemem gerektiğini söylüyor. para ödemeden sözleşmeyi nasıl feshedebilirim??

sen yanmasan ben yanmasam nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?? doğru mudur hocam?? @ateistimam

jinefobi kelime anlamı olarak kadınlardan korkan kişiye denir.
vərdiş kelimesi azericede alışkanlık anlamında kullanılır.
z kuşağı gençlerin yeni aktivitesi
son nesiller bu entrynin tarihe iyi bakın. ona göre bey diyeceksiniz bana
yalnızlıktan intihar ediyorlar. bu durum kutup ayılarının işine yarasa da fok balıklarının yalnızlıklarına umut olaca bi yardım düzenlesek fena olmaz hani. 
yönetici veya kurucu.buradan bizim hızlı sözlük admin'ine sesleniyorum. ben kullanıcıyım siz yönetici. kullanıcı yöneticiden daha rahat olmalı, üslup konusunda sizin daha çok geniş olmanız lazım. başka adminlerden öyle gördük.