Ekaterina Katia isimli kız internetten bekaretini satmak için ilan açmış :)

Fetöcüler şifreli tc kimlik numaralarıyla hiçbirbirlerini görmeseler bile matematiksel kendi bildikleri algoritmayla çete üyeei olduklarını anlayabiliyorlarmış. Bazı mühendisler bu algoritmik şifreyi çözme girişiminde. Eğer çözülürse bylocktan daha kesin sonuçlar elde edebiliriz.

ev kirasını iddiaya basmak

10-10-2019 08:43:27

Bursum yatmıştı; cebimde var 400 TL; borcum var 800 TL ev kirasını yedim...; tek maç oran 2; eibar- sevillaya karşı. Durum basit; eibar 17. Sevilla 6. ve Sevilla son 9 maçını kaybetmemiş. Eibar ise 7 maçtır kazanamıyor; sadece son maçını berabere bitirmiş. Dedim BAS be olummm; kurtarırsın kendini; Yapıştırdım Sevillaya; dakika olmuş 16 sevillam 2-0 önde :) Demeyin keyfime; biri sağdan diyor kebaba gidelim; biri diyor akşama ne ısmarlarsın; bende diyorum ki lazım la para lazım.....


ne zaman vurdulu kırdılı film izlesem kendiliğinde alfa kalkışa geçiyor. durumun adrenalinden midir bilmiyorum? haydar dümene yazamadım millet siz bişiler söyleyin var mı benden başka böyle olan??

bugünü dünya pişmanlık günü ilan ediyorum.

bakışmak aşkı bozar mı?

17-08-2019 10:25:49

bazen beni kesenleri göz ucuyla bende süzüyorum. ama aşık olduğum ve sağlıklı yürüyen bir ilişkim var. ne dersiniz bu aldatmaya girer mi?

bu konuda yalnız olduğumu düşünmüyorum:)
malın iyisinden anladığını söylemişlerdi. en son sigara tütününün kafasını yaşıyorlardı. hayır bide tekrar istemişlerdi.