kendisi hak-iş genel başkan yardımcısı ve özçelik-iş sendikası genel başkanı .


sözde işçi haklarını gözeten, fakat piyasa değeri 1.8 milyon lira olan bmw 7.40 ld drive marka makam aracı alabilecek kadar vicdan yoksunu olan, bir de üstüne özel plaka yaptıran şahıs.


14.10.2019, yani bugün twitterde gündem olmuş zat.

eskişehir'de eşinden 6 ay önce boşanmış olan ayşe tuba arslan, uzaklaştırma kararı bulunan eski eşi tarafından satırlı saldırı sonucu ağır yaralandı. 


kendisi hastanede yaşam mücadelesi veriyor. eski cani eşi ise olay günü satırla birlikte yakalanmış.

9 ekim'de tsk'nin başlattığı barış pınarı operasyonuna tek destek veren avrupa ülkesi ispanya oldu. bunun karşın fransa, almanya, ingiltere ve hollanda da bu operasyonu kınadıklarına dair açıklamalarda bulunmuşlardı.


ispanya'nın bu operasyona destek vermesinin sebebi olarak onların da benzer bir başka tehdit olan katalanlarla mücadele içerisinde oluşlarından düşünüyorum.

suriye milli ordusu (smo) veya özgür suriye ordusu (öso).


suriye'de esed rejimine karşı örgütlenmiş muhalif birliklerin genel adıdır. savaşın ilk zamanlarında disiplinsiz ve ayrı bir şekilde savaşa dahil olsalar da olayların büyümesi ve büyük devletlerin olaya müdahil olmasıyla birlikte tsk'nin kontrolü altında gereken disiplin sağlanmış ve bir araya toplanmışlardır. 


ordunun büyük çoğunluğunu suriye'nin yerel halkı oluşturmakla birlikte ordu içerisinde...

kendisi kaliteli müzik yapmasının yanında vatansever duruşuyla da anılmayı hak ediyor. mesela ezhel, alanında her ne kadar başarılı bir müzisyen olsa da aynı duruşu ne yazık ki sergileyemiyor.tabiatın uykuya, insanların kalın giysilere geçmeye başladığı şiirlere ve şarkılara hüznü çağrıştırması bakımından geçmiş olan mevsimdir. şu sıralar istanbul'da kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. 

Bunların ata babaları taa Atatürk döneminde at yetiştiriciliğine başlamış. Galiba soyisimlerini paşa bile vermiş olabilir. Babadan oğula gen aktarır gibi at kültürünü aktarmışlar. O sırada da işte bold pilot gibi bi şahesere imza atmışlar.

Eski ehliyetlerin geçerlilik süresi 31 aralık 2020dir. Bu tarihten sonra eski sürücü belgelerinin hiçbir geçerliliği olmayacaktır. Ayrıca b sınıfı ehliyetlere 10 yılda bir yenileme zorunluluğu getirtilmiştir. Şu için 15 lira karşılağında yeniliyorlar.

Valla çocuğu varmış 20 yaş büyükmüş falan filan Bade İşçil için kurşun atarım çok hoş kadın

miss turkey 2019 güzellik yarışmasındaki güzellerimiz.


sizce hangisi yılın güzeli olmayı hak ediyor?

 twitter'de gündem olan hashtag.


halk arasında halka yakınlığı, cömertliği ve samimiyetiyle nam salmış sanatçı haluk levent ağabeyimiz bence de bakan olmalı diye düşünüyorum. milletimizin en çok güvendiği ve sempatik bulduğu bir sanatçı. günümüzdeki birçok siyasetçiden çok daha fazla halkımıza dokunmuş bir insan. bence bakanlık işini de kendine layık bir şekilde icra edeceğinden şüphem yok fakat haluk abimiz gibi biri kirli siyaset camiasında kendine yer bulabilir mi ya da ken...

an itibariyle twitter'de tt olan hashtag. 


sanırım bmwcilerin canını sıktılar. borusan otomotiv servisinin bir bmwnin ayıbını örterek sattıkları ve ayıbı ortaya çıkınca aracı protesto amaçlı yaktıkları söyleniyor.


edit: olay yalnızca servisin yaptığı ayıptan ibaret değilmiş. eski borusan çalışanları ve borusan müşteri hizmetleriyle bazı sorunlar yaşamış müşteriler de borusan'a saldırmaya başladı.

tütün içmeye yarayan ahşap vb. malzemelerden yapılan bir araçtır.

1967 yılından beri basımı devam eden abd'nin en eski gay temalı dergi yayınıdır.

fenerbahçe spor kulübünde en uzun süre başkanlık yapmış kişidir. başkanlığı 20 yıl sürmüştür. onun döneminde fenerbahçe ligi her zaman ilk üç sırada bitirmiş; 5 kez de şampiyon olmuştur. 2011 yılında bir kumpas sonucu başkanlığı şaibeli hale gelmiş ve hızla prestij kaybetmiştir. en sonunda da ali koç'a başkanlık yarışında fark yiyerek yenilmiş ve fenerbahçe başkanlığı sona ermiştir. 


belki bir süleyman seba olamadı ama yerine gelen kişinin kendisini mumla arattığına hiç...

Dünya üzerine hayali olarak çizilen paralel ve meridyenler aracılığıyla bir yerin dünya üzerinde bulunduğu noktayı tarif eden yerdir.Çok ocaklar söndürmüş çokta zengin etmiştir. Eğer pokerface bi yüze sahipsen her zaman kazanırsın. Elin iyi olmasa bile blöfte iyiysen her türlü tokatlarsın

Geçen sene hiç böyle bir sorun yoktu. Şimdi ise her iki tıkta bi video çıkıyor. Hayır siz zaten hizmetten para kazanmıyor musunuz? Bu neyin aç gözlülüğü. Uygulamayı kaldırıyorum. Ben reklam izleten değil spor adına bir şeyler veren bi uygulama istiyorum.