Askerliğini yapmayıp bekçi olmak isteyenler hadi yine iyisiniz. Askerlik şartı kalktı. Ayrıca yenilenen düzenlemeyle kadınlar da artık bekçi olabilecek.

amcalar işlerinin başında. seyyar satıcının halini gören genç tartışma çıkartınca zabıtalar gayet nizami iş üsluplarıyla gence meydan dayağı attılar.

Beklenen atamalar geldi. 1049 vergi müfettiş yardımcısı terfi için girdikleri sınavın ardından müfettiş olarak atandı.

Dilovası Gebkim Sanayi'de bulunan Plastifay fabrikası'nda yangın çıktı!


Yangın Haberi

almanya, arjantin avusturya, belçika, bolivya, brezilya, bulgaristan, kanada, şili, kıbrıs rum kesimi, çekya, ermenistan, fransa, yunanistan, italya, libya, litvanya, lübnan, lüksemburg, hollanda, paraguay, polonya, portekiz, rusya, slovakya, isveç, isviçre, suriye, vatikan, venezuela, uruguay.

fatih portakalın peşmergeye terörist demesinin üstüne rüzgarın esişine göre kanat çırpan ahmet hakanın ''zır cahil'' hakaretine maruz kalan portakal bu ağır olmuş ama diyecek bir şey yok cevabıyla geçiştirmesi cahille muhattap olunmayacağını gösterir nitelikteydi. cümleyi biraz karışık kurdum millet anlayıncaya kadar okuyun:D:D

sarayın 29 ekim resepsiyonunu film festivali bahanesiyle reddetti. umarım fetöden alınmaz:D

Darıca şehidi tahsin sarıtosun bugün toprağa verildi. Barış pınarı harekatında gelen roket sonucu ağır yaralandı fakat şehadet şerbetini içmek nasip oldu. Allah rahmet eylesin vatan payidar olsun.

Ebu Bekir el-Bağdadi, kendini halife ilan eden Irak ve Şam İslam Devleti adlı örgütün kurucusu ve lideri. Ebu Bekir el-Bağdadi Irak Savaşı esnasında Irak'ta el-Kaide'ye bağlı örgütün temellerini attı. Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Donald Trump'ın Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) lideri Ebubekir el-Bağdadi'nin öldürüldüğünü açıklaması dünyada geniş yankı buldu.

Ömrünü dolduran ve hacizli olup atatürk havalimanında bırakılan uçaklar yakın zamanda açık arttırmaya çıkartılacak. Aralarında antonov an-12 tipi 17 uçakta yer almakta.

ve şimdi pence ile pompeo geldi, sene 2019. dik duran*, tükürdüğünü asla yalamayan*, terör örgütüyle* masaya oturmayan, abd'ye boyun eğmeyen* hükümetimiz bu sefer de dik duracak mı hep beraber gördük. şerefiniz olsun, bunları bir daha savunurken.

Dün akşam Ege Üniversitesi/ KYK Zübeyde Hanım Kız Yurdu’nın hemen önünde, kampüsümüzün içinde, 34 yaşındaki Aykut Y. yurt yolunun ve çevresinin ışıklandırılmamış olmasından istifade ederek, yurdumuzda yaşayan bir kadın öğrenciye FİZİKSEL TACİZDE bulunmuştur. #egedetacizvar

duyulduğunda tüyleri diken diken eden haber. iddiaya göre kırıkkale'nin karakeçili ilçesinde bulunan karakeçili devlet hastanesi'nde hastane personeline dağıtılan şehriye pilavının içerisinden kertenkele çıktı.


il sağlık müdürlüğü konuyla alakalı soruşturma başlatılacağını ve gerekli cezai işlemin uygulanacağını açıklamış.

Filistin'e bundan sonra yardım eden;Filistinlilerden beter olsun. Kıçına bakmadan Türkiye'yi kınıyor. Bunlar Başbuğun deyimi ile sarıklı RUM. Türkiye'yi desteleyenler.. İspanya Macaristan Katar Başka maalesef? Yok.

Bi ara sosyal medyada gündem haline gelen, anlamsızca anneye babaye neden diye sorduğum, dehşet ailesi... Bi ara 3 insandan 2 si konuşuyordu. 7 saatlik youtube videosunu izlemek zorunda kalmıştım.

Kaldırıldığı hastanede adeta kat boşaltıldı. Boğazına delik açmışlar. Aktif siyaset hayatının biteceği söylenmekte.

Adil ÖKSÜZ ün kaçırılmasında AKP'li vekilin aracı kullanıldı, Samsun'da belediye başkanı TOK'un evinde saklandı Cumhuriyet'e mahkeme erişim yasağı getirmişti. Olay İlyas KAYTANCI'ya mı yıkılacak. Bir astsubay öyle bir gecede tek başına mı kaçırmış?

25 Eylül 2019 Çarşamba günü itibarıyla Bakanlık personel alımı başvuruları başladı. Kültür ve Turizm Bakanlığı taşra teşkilatında, 657 sayılı DMK 5/B kapsamında istihdam edilmek 2018 yılı KPSS (B) grubu puanı esas alınarak, yapılacak giriş (sözlü) sınav sonucuna göre, 785 sözleşmeli memur alımı için başvurular başlatıldı. Kültür ve Turizm Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başvuruları 25 Eylül 2019'den itibaren 9 Ekim 2019 tarihine kadar yapılabilecek.

Kültür ve Turizm B...

Herekol, Bestler ve Dereler bölgesinde yapılan operasyonda 16 terörist öldürüldü.

az önce deprem oldu istanbul depremi acaba kaç şiddetinde oldu.